İnstagram’da Quiz (TEST) Nasıl Yapılır?

İnstagram’da Quiz (TEST) Nasıl Yapılır?

Instagram story testleri bugün birçok hesap tarafından, yaygın olarak kullanılır. Bu çerçevede kişiler, kendilerini takip edenlere soru sorabilmekte, yanıtlar alabilmektedir. Eğer hayranlarınızla yakın ilişkiler kurmak istiyorsanız, Instagram testleri size büyük bir olanak sunar.

Instagram günümüzde dünyada yaygın bir şekilde kullanılır. Kurulduğu tarihten bu yana sayısız özellik geldiği için hala aktif ve kullanışlıdır. Bu özelliklerden bir tanesi de testlerdir. Eğer daha ilgi çekici bir hesap oluşturmak istiyorsanız, testler ile aradığınız sonuçları daha kısa sürede alabilirsiniz.

Her ne kadar özellik pratik şekilde kullanılabilse de özellikle yeni hesaplar ne yapması gerektiğini bilmeyebilir. Ancak hikayeler aracılığıyla kullanımını kolayca yapabilirsiniz.

Instagram Testleri Nasıl Yapılır?

Instagram story testleri günümüzde yaygın bir şekilde kullanılır. Eğer sizi takip edenler ile yakın bir ilişki kurmak istiyorsanız, bunlardan yararlanmanız mümkündür. Test yapmak için aşağıdaki maddeler takip edilmelidir;

  1. Instagram mobile giriş yapın
  2. Test yapmak istiyorsanız, öncelikle buna uygun bir hikaye paylaşın.
  3. Etiketler seçeneğine gelerek, test butonuna dokunun
  4. Ardından soru kutucuğuna istediğinizi yazın.
  5. Minimum iki tane şık belirleyin.

Böylece tüm süreç de tamamlanır. Eğer Instagram’ın testler kapsamında neler sunduğunu merak ediyorsanız, zarlara tıklayarak rastgele sonuçları inceleyebilirsiniz. Özellik platformda bulunan herkes tarafından, bu şekilde kullanılabilir.

Instagram Testleri Kullanamama Sorunu

Platform tarafından sunulan testler herkes tarafından kullanım görebilse de bazı kişiler Instagram test özelliği yok gibi cümleler kurabilmektedir. Bunun nedeni paylaşımlarda testleri görememektedir.

Bu noktada bilinmesi gereken konu testlerin yalnızca hikayeler kapsamında olduğudur. Dolayısıyla normal, ayrı bir şekilde bulunmaz. Profilde paylaşılan normal gönderilerde de kullanılmaz. Ancak bu konuda sorun bulunmuyorsa uygulamanızı güncellemeniz önerilir.

Zira Instagram test özelliği kalktı mı sorusuna verilecek cevap hayırdır. Hala bu özelliği oldukça aktif şekilde kullananlar vardır. Eğer kullanamıyorsanız, bu bir teknik soruna işaret eder. Bunun için de önce update incelenmelidir.

Uygulama güncel olsa bile telefonu ve market uygulamasını güncellemek, alınamayan Instagram güncellemelerini çözebilir. Eğer bununla ilgili bir sorununuz bulunmuyorsa Instagram destek hattı ile iletişime geçmeniz önerilir.

Instagram Testleri Nasıl Kullanılabilir?

Instagram test soruları kapsamında sorabileceğiniz birçok konu vardır. Bu durum, hayal gücü geniş olanlara birçok imkan sunar. Eğer fenomen olmak istiyorsanız, bu avantajı kullanarak istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Eğer bir konuyu merak ediyorsanız, bunu soru halinde sizi takip edenlere sorabilir, cevaplarını alabilirsiniz. Profilinizi daha renkli ve ilgi çekici yapmak istiyorsanız, dikkat çekici sorular tasarlayarak istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

İkiden fazla cevap ekleyerek bir doğru şık belirleyebilirsiniz. Eğer Instagram içerisinde yarışmalar yapmak istiyorsanız, testler ile istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Instagram’da Testler Kimler Tarafından Kullanılabilir?

Instagram test soruları kimler tarafından kullanılabilir? Bu soru platforma yeni olan ve özellikle testleri kullanmada zorluk çeken kişiler tarafından sorulur. Her ne kadar hata ile karşılaşıldığında özelliğin herkeste aktif olmadığı düşünülse de tüm üyeler tarafından yararlanılabilir.

Bunun için hikayeler üzerinden gerekli sonuçları almanız mümkündür. Eğer takipçilerinizle yakınlaşmak, onların dikkatini çekebilmek istiyorsanız hazırlayacağınız ilgi çekici testler ile aradığınız sonuçları bulabilirsiniz.

İNSTAGRAM TÜRK BEĞENİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN      İNSTAGRAM YABANCI BEĞENİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

İNSTAGRAM TÜRK TAKİPÇİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN      İNSTAGRAM YABANCI TAKİPÇİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN