İnstagram Fotoğraf Paylaşamıyorum Sorunu

İnstagram Fotoğraf Paylaşamıyorum Sorunu

Instagram işleniyor hatası platformda bazı kişilerin bildirdiği sorunlar içindedir. Eğer fotoğraf paylaşımı yapamıyorsanız ve hatayla karşılaşıyorsanız, ilk olarak bunun Instagram kaynaklı bir sorun olup olmadığını öğrenmeniz önerilir. Eğer arkadaşlarınızla iletişime geçerseniz, onların yardımıyla bu soruya cevap bulabilirsiniz.

Eğer Instagram kaynaklı bir hata ise sorunun çözülmesini beklemeniz yeterlidir. Eğer arkadaşlarınızda sorun yoksa bu durum sizin hesabınızda sorun olduğunu gösterir. Bunun bir nedeni teknik sorunlardır. İkinci seçenek ise engel almanızdır.

Instagram internet bağlantısı ile çalıştığı için olmaması durumunda fotoğraf da paylaşılamaz. Bu durum platformun güncel olmamasında da geçerlidir. Teknik sorunlar bulunmuyorsa engel aldığınızı gösterir. Hepsinde uygulanması önerilen çözümler farklıdır.

İnternet Bağlantısının Kontrol Edilmesi

Instagram düzenlemeye devam edilemiyor hatası alıyorsanız, bunun bir nedeni internet bağlantısıdır. Eğer wi-fi ağınızda hata varsa, kopmuşsa ya da zayıflamışsa bu fotoğrafların yüklenmesini, düzenlenmesini de önleyebilir. Bu sebeple modem kontrol edilmelidir.

Mobil veriden giriyorsanız, internet paketinizin hala devam edip etmediği incelenmelidir. Şebeke çekmiyorsa da internet kullanılmadığı için şebekenin durumuna bakılmalıdır.  Kontroller yapıldıktan sonra sorunun devam edip etmediği değerlendirilir.

Uygulamanın Güncellenmesi

Her ne kadar birçok kişi önemsemese de Instagram’ın güncel olması önemli bir konudur. Zira bazı özelliklerin kullanılmamasına neden olabilir. Eğer Instagram düzenlemeye devam edilemiyor hatası alıyorsanız, bunun için önce telefonunuzun güncel olup olmadığına bakılmalıdır. Değilse güncellenmelidir.

Ardından da market uygulaması update edilmelidir. Zira bu ikisinin güncel olmaması, Instagram’ın yenilikleri almamasına neden olabilir. Tüm bunlar ardından yeni bir update olup olmadığına bakılmalı, varsa hemen yapılmalıdır. Ardından da sorunun çözülüp çözülmediği incelenmelidir.

Topluluk Kurallarına Dikkat Edilmesi

Eğer Instagram’da fotoğraf paylaşmanızın nedeni teknik değilse, Instagram post atamıyorum diyorsanız bunun anlamı engelleme aldığınızdır. Bunun en büyük sebebi, platform kurallarına uymamadır.

Her platform üyesi, kayıt esnasında söz konusu kuralları onayladığını belirtir. Eğer paylaşımlarınızda buna dikkat edilmemişse fotoğraf paylaşılmasına yönelik engelleme alınabilir.  

Instagram Fotoğraf Engeli Nasıl Kaldırılır?

Instagram fotoğraf paylaşma engeli kaldırma bu kısıtlamaya takılan herkesin aklında yer alır. Zira platformun en önemli işlevlerinden biri kullanılamaz hale gelir. Dolayısıyla kaldırma yöntemleri de burada devreye girer.

Burada engel alan kişiler, önce üçüncü parti uygulamalarına izin vermişse bunları ayarlar bölümünden kaldırmalıdır. Topluluk kuralları incelenmeli, buna aykırı paylaşımlar varsa temizlik yapılmalıdır. Ardından da beklemek gerekir.

Zira engel Instagram tarafından verildiği için kaldıracak taraf da aynıdır. Üçüncü parti uygulamalarından yararlanmak, bu konuda çözüm sunmaz. Dolayısıyla dikkatli olunmalıdır.

Instagram Fotoğraf Paylaşma Engeli Ne Kadar Sürer?

Instagram fotoğraf paylaşma engeli hem topluluk kurallarına uymamadan hem de kısa sürede çok fazla paylaşım yapmaktan alınabilir. Bunun nedeni ne olursa olsun Instagram düzenlemeye devam edilemiyor hatası ne zaman sona erer herkes tarafından düşünülür.

Eğer ilk kez alıyorsanız, 48 saate kadar bu süreç devam edebilir. Eğer uzun sürerse iletişim kurmanız mümkündür. Ancak tekrar aynı şeyi yaparsanız, daha uzun süre kısıtlama gelecektir.

İNSTAGRAM TÜRK BEĞENİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN      İNSTAGRAM YABANCI BEĞENİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

İNSTAGRAM TÜRK TAKİPÇİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN      İNSTAGRAM YABANCI TAKİPÇİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Google arama motorundan bu konuları aratarak bilgi alabilirsiniz yada sitemizde ki içeriklerden de aynı konularda bilgi alabilirsiniz. Bu konuların haricinde bilgi almak istediğiniz her konuda lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazarak bize bildirin.instagram beğeni satın al 1 tl, beğeni satın alma instagram, instagram beğeni satın al ucuz, instagram beğeni satın alma güvenilir, instagram yavaş beğeni satın al, ucuz beğeni satın al, instagramda beğeni satın alma, instagram reels beğeni satın al,

 #instagrambegeni #takipci #takipcisatinal #instagramtakipci #takipçi #instagramtakipcisatinalma #beğeni #takipcisatinalma #instagramtakipçisatınalma #instagramtakipcisatinal #begeni #takipçisatınalma #instagramtakipçi #instagramlike #beğenisatinalma