instagram-mavi-tik-alma-hilesi

instagram-mavi-tik-alma-hilesi

İnstagram mavi tik alma hilesi yaparak platform üzerinde güvenilirliğinizi diğer hesaplara ispatlayabilirsiniz. İnstagram hesaplarının yanındaki mavi tik, onay simgesi olarak kullanılmaktadır.

İnstagram platformu, onaylı hesaplara mavi tik veriyor. Mavi Tik, bazı kriterler göz önünde tutularak verilmektedir. Mavi Tik, kullanıcıların haklarını koruma noktasında önemli rol oynuyor. Bir İnstagram hesabının Mavi Tik alabilmesi için diğer hesaplarla etkileşiminin çok yüksek olması gerekiyor.

Mavi Tik, genellikle sahte hesapları ayırt etmek için ünlü kişiler tarafından kullanılıyor. Mavi tik alma işlemi için öncelikle İnstagram üzerinden “Ayarlar” bölümüne giriş yapınız. Daha sonra “Doğrulama İste” butonuna tıklayıp, “mavi tik” başvurusu yapabilirsiniz. Yalnız “mavi tik alma” başvurunuzun sonucunu öğrenmek için biraz beklemeniz gerekiyor. İnstagram yöneticileri, hesabınızı yeterli gördüğü takdirde size “mavi tik” simgesini verir.

İnstagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

“İnstagram mavi tik nasıl alınır” konusunda ilk olarak, hesabın doğrulanmış olup olmadığına bakmak gerekiyor. Mavi Tik hesaba sahip olabilmek için, takipçi sayınızın fazla olması gerekiyor. Aynı zamanda takipçilerinizin sahte olmaması da mavi tik almak için gereklidir. Mavi tik alabilmek için etkileşimli bir hesaba sahip olmalısınız.

Mavi tik, işletmeler için çok önemlidir. İnsanların gözünde güvenilir bir işletme imajı çizmek için mavi tik’ten yararlanabilirsiniz. Mavi tik için başvuru formu dolduran hesaplar geri dönüş alamadıklarında hileye başvuruyorlar. “Mavi tik hilesi” ile işletmeler İnstagram hesabına daha çok takipçi çekiyorlar. İnstagram hesabınızdaki hesaplar organik olduğunda mavi tikte hesabınıza hızlı şekilde tanımlanıyor.

İnstagram Mavi Tik Almak İçin Kaç Takipçi Gerekir?

“İnstagram mavi tik almak için kaç takipçi gerekir” noktasında belirli bir sabit sayı veremiyoruz. Fakat takipçi sayınızın olabildiğinden fazla olması mavi tik alma şansınızı daha çok artırıyor. Hesabınızın etkileşimi yüksekse mavi tik başvurunuz hızlı ve olumlu sonuçlanır. Bazı etkileşimi ve mavi tik simgesi alma ihtimalleri bulunmayanlar, profil bilgilerinin olduğu yere mavi tik emojisi kopyalamaktadır. Böylelikle o kişiler, hesaplarının itibarlı ve statüye sahip olarak görüntülenmesini sağlıyor. Mavi tike sahip hesaplarla sahte hesapların hiçbir alakası yoktur. Mavi tik hesapların hepsi gerçektir.

Mavi tik başvuruları olumsuz olan hesaplar, işareti kopyalayıp profil fotoğraflarının yanına yapıştırıyorlar. Mavi tik işaretinin kopyalanıp yapıştırılması gerçekçi görülmediği için insanlar başka hilelere başvuruyor. İnstagram aynı zamanda bir hesap mavi tik kriterlerini taşıyorsa ona da kendiliğinden işareti veriyor. Kişi kendi başvuru yapmadan “mavi tik” işaretine sahip olabiliyor.

İnstagram Mavi Tik Almak İçin Neler Yapılmalı?

“İnstagram mavi tik almak için neler yapılmalı” kapsamın yukarıda da bahsettiğimiz üzere, takipçi sayınızı çoğaltmanız gerekiyor. Takipçi sayısı az olan kişiler hileye başvursalar dahi yine de “mavi tik” alamazlar. İnstagram devamlı güncellendiği için “mavi tik alma” özelliğinin kuralları da esnekleştirilmiştir. Mavi tik başvuruları, uzun inceleme yapılarak sonuçlandırılmaktadır. Bir İnstagram hesabının gerçek olup olmadığını mavi tikten anlayabilirsiniz. Eğer kişinin profilinin yanında mavi tik varsa o kişinin hesabı gerçek olarak ifade edilmektedir. Mavi tik sayesinde sevdiğiniz ünlülerin doğru hesaplarını bulabilirsiniz.

İnstagram Mavi Tik Avantajları

İnstagram mavi tik avantajları;

  • Marka ve işletmeye itibar kazandırır.
  • Popülerliğinizi net bir şekilde sergileyebilirsiniz.
  • Siz ve markanız insanların gözünde güvenilir imaj çizer.
  • Marka ve işletmenizin tanınırlığını artırarak, yeni takipçilerde kazanabilirsiniz.
  • İnstagram’ın yeni özellikleriyle güncellemelerini diğer kullanıcılardan önce öğrenebilirsiniz.
  • Başka hesaplar tarafından İnstagram üzerinde kolayca bulunursunuz.
  • Markanızın ve işletmenizin sahtekarlardan korunmasını sağlarsınız.
  • İnstagram mavi tik alma ile marka bilinirliğiniz arttığı için satışlarınızda da artma olur.

Yukarıda mavi tik hilesinden bahsettik. Sizde mavi tik sahibi olmak istiyorsanız sitemizden yararlanabilirsiniz.