instagram-takipci-kasma-10000

instagram-takipci-kasma-10000

İnstagram takipçi kasma 10000 takipçi için ne yapılır? İnstagram sayfalarında belli bir kullanıcı sayısına ulaşıldığında para kazanmanın mümkün olduğu bilinmektedir. İnsanlar gün boyu vakit geçirdikleri İnstagram’ı bir gelir kaynağı haline getirmek için İnstagram hesaplarında yüksek takipçilere ulaşmak isteyebilir. Bunun için başlangıçta 10000 takipçi iyi bir takipçi sayısıdır.

İnstagram takipçinizi arttırmak için çeşitli siteler hizmet vermektedir. Bu İnstagram takipçi hilesi siteleri farklı ücretlendirmeler uygulanmaktadır. Güvenli bulduğunuz bir siteye girdiğinizde yalnızca İnstagram kullanıcı adınız ve istediğiniz takipçi sayısını yazmanız yeterlidir. Sonrasında site yöneticileri sizden ödeme almaları halinde takipçilerinizi kısa sürede verecektir. Böylece sayfanızda yüksek sayıda takipçi ile güzel bir etkileşim kazanmanız mümkündür.

Ancak bu sitelerden gelen takipçi işlemleri için ücret değişiklikleri olabileceğini unutmayın. Yani 1000 takipçi ile 10000 takipçi arasındaki fiyat farkı yüksek olabilmektedir. Site içerisinden ödeme işlemleri kredi kartı üzerinden yapılacağı için ödeme güvenliğinden emin olmanızda da fayda vardır. Google ödeme güvenliğini tanımlamak üzere güvenli bağlantı ibaresini kullanmaktadır. Sitenin bağlantı adresinin sol tarafında eğer bir kilit işareti varsa bu sitede ödeme yapmanın güvenli olduğunu göstermektedir.

İnstagram 10000 Takipçi Hilesi APK

İnstagram takipçileri kazanmak istiyorsunuz ancak ödeme yapmak istemiyorsanız birçok farklı seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunlardan en bilineni APK yazılımlardır. İnstagram üzerinden takipçi kazanmak için birçok APK yazılımı üretilmektedir. Bu yazılımları kurarak İnstagram 10000 takipçi hilesi APK olarak ücretsiz şekilde kullanılabilir.

APK yazılım ücretli herhangi bir uygulamayı tamamen ücretsiz ve Premium şekilde kullanmayı sağlamaktadır. Ancak bu yazılımların büyük riskleri de bulunmaktadır. İndirme sürecinde kişisel verilerinize ulaşılması ve bilgisayarınıza zarar veren yazılımların APK yazılımlarla indirilmesi söz konusudur.

Daha da önemlisi İnstagram 10000 takipçi hilesi APK olarak yapıldığında büyük ihtimalle bot takipçi yönlendirmesi uygulanır. Bu durumda bot yazılımlar İnstagram algoritması tarafından fark edilmesi halinde hesabınızın kapatılması gibi riskler ortaya çıkabilmektedir. Böyle bir durum yaşanmaması için bu APK yazılımların iyi kontrol edilmesi ve çok fazla takipçinin bir anda yüklenmemesi gerekmektedir.

Takipçi Kasma İnstagram

Takipçi kasma İnstagram üzerinden aslında basit yöntemlerle uygulanabilmektedir. Bunun için birçok farklı seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu seçenekleri sıralayacak olursak şunlar örnek verilebilir;

  • İnstagram’a reklam vermek
  • Büyük İnstagram sayfaları ile tanıtım konusunda anlaşmak
  • Etkileşim gruplarına ve etkinliklere katılmak
  • Hastaglar kullanarak paylaşım yapmak ve yorum yapmak
  • Şifreli takip sitelerine üye olmak

Tüm bu bahsedilenler İnstagram takipçi hilesi olarak bilinmektedir. Ancak bu işlemler için genellikle İnstagram üzerinden uygulama yapmak yeterli olmaktadır. Reklam verme seçenekleri her iki şekilde de belli bir ödeme maliyetiyle beraber gelir. Ancak bot atan sitelerin aksine bu reklamlardan organik takipçiler kazanılmaktadır.

Diğer işlemlerde ise farklı insanların sizi takip etmeleri için sizin de onları takip etmeniz gerekmektedir. Etkileşim gruplarının en büyük avantajı ise hem beğeni hem yorum gibi işlemleri yaparak içeriklerinizin keşfete düşmelerini sağlamalarıdır. Bu şekilde hesabınızı büyütebilir ve yüksek takipçi sayısına ulaşabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram’ın kendi içinde uygulanan yöntemlerin büyük bir garantisi olduğu ve kesin takipçi kazandırdığı söylenemez. Bu sebeple hızlı takipçi kazanmak için İnstagram takipçi hilesi ve takipçi satın alma sitelerini tercih etmek gerekir. Eğer İnstagram sayfanızı büyütmek, takipçi, beğeni, yorum vb. hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız sitemizdeki içeriklere ve paketlere göz atabilirsiniz. Güvenli bir şekilde ödeme yaparak kolayca takipçi sayınızı arttırmanız mümkündür. Ayrıca sitemizde İnstagram dışında diğer sosyal medya hesaplarında da hizmetler verilmektedir.