Instagramda  Gerçek Takipçiler Nasıl  Oluşturulur

  Instagramda  Gerçek Takipçiler Nasıl  Oluşturulur

    Instagram'da  Gerçek Takipçiler Nasıl  OluşturulurSon zamanlarda Instagram ile işletme pazarlamanızı  nasıl  artıracağınız  hakkında konuşuyoruz. Birçok insanın hala inandığının aksine, Instagram sadece yemek, tatil ve aile resimleri    gönderebileceğiniz eğlenceli bir  uygulama değildir.

Instagram,  işletmeler için güçlü bir  marka  oluşturma, kitle oluşturma ve içerik pazarlama aracı haline geldi.    Günde 60 milyon resim ve 1,6 milyar beğeni paylaşan 200 milyondan fazla  aktif aylık üyesi var.

     Bir  uyarı notu:  Instagram takipçilerinizi  binlerce büyütmeye söz  veren birçok insan var, ancak dikkatli olun.   Çoğu,    numaralarınızı  şişirmek için botlar tarafından oluşturulan sahte  hesapları kullanır.

  Bu tür takipçilerin  değeri sıfırdır.        Aslında,   şifrenizi veya  fotoğraflarınızı çalmak veya size bir virüs bulaştırmak isteyen tehlikeli bile olabilirler.

 Veri güvenliği şirketi Imperva'ya göre, bu kötü   botlar Instagram'daki botların yüzde  28,9'unu    oluşturuyor.

 Instagram     takipçilerinizi oluşturmanın en iyi yolu  ,  markanıza  ve kitlenize özgün olmaktır  .

 Instagram'da  Gerçek Takipçiler Nasıl  Oluşturulur

İşte  gerçek Instagram takipçileri edinmenize yardımcı olacak 3 ipucu:

1.  Hashtag'lerle Bir Hikaye Anlatın

  İşletme adınızı bir hashtag olarak    kullanmak harikadır, ancak  bunun ötesinde düşünmeniz gerekir.

   Instagram yayınlarınızı takipçi edinmek için kullanmak  istiyorsanız,  paylaştığınız görüntünün hikayesini  anlatan  diğer hashtag'leri kullanın.       Aşağıdakiler gibi gönderiler paylaşırken bir konuşma  başlatmak  istiyorsunuz:

• Etkinlikler

• Promosyonlar

• Yarışmalar

• Ürün lansmanları

 Bunu iyi  yapan bir markanın iyi bir  örneği @Tostitos.       Hashtag #GetTogetherAlready,   insanları bir araya gelmeye  ve çiplerini  paylaşmaya teşvik etmek ve ayrıca fotoğraflarını paylaştıklarında     hashtag'i kullanmak için kullanıyorlar. buluşmalar.

 İlgi çekici, alakalı hashtag'leri  kullanarak, Instagram aramalarında  keşfedilebilir  ve umarım Instagram'da  takipçiler  oluşturabilirsiniz.

2. Yaratıcı Olun

  Instagram tamamen fotoğraflarla ilgilidir, bu yüzden birçok insan  başlığı sonradan düşünülmüş bir düşünce olarak  düşünür.

 Resim başlığını ihmal  etmeyin!  Takipçilerinizin ilgisini çekecek, ilham verecek ve  eğlendirecek açıklayıcı kelimeler   kullanarak etkileşim oluşturabilir ve paylaşımı teşvik edebilirsiniz.

İşte  yayınlarınızla   Instagram'da  takipçiler oluşturmanıza yardımcı olacak bazı fikirler:

•    Altyazınızda soruları kullanın.  Sorunuzu   gönderinin başına yazın  , böylece insanlar ilk önce onu görür.

•   Gönderinizle kişisel olun.   Kendiniz veya ürününüzün bir  başkasına nasıl  yardımcı olduğu veya ilham verdiği hakkında bir hikaye anlatın.

• İnsanlardan  başkalarını etiketlemelerini  isteyin.    İnsanlardan en iyi arkadaşlarından üçünü etiketlemelerini istemek veya minnettar  oldukları  birini etiketlemek,  diğer potansiyel takipçileri   denkleme dahil eder.

 Kişisel gönderileri iyi yapan bir markanın harika bir  örneği, Instagram hesabının @NatGeo.

  Kullanıcıyı    dünyadaki hayvanların kötü durumu hakkında eğitmek için bilgilendirici altyazılarla nefes kesici Instagram Hikayeleri  oluştururlar.

 Takipçi kazanmak  için Instagram yayınlarını  kullanma söz konusu olduğunda,  her şeyin  otantik  olmakla  ilgili olduğunu unutmayın.  Her     gönderide  soru  kullanmayın veya gerçek olmayan kişisel bir  hikaye anlatmayın.

3. Yerele Gidin

Instagram takipçilerinizi  oluşturmanın en iyi yollarından biri   komşularınızı  tanımaktır!

 İster Instagram reklamları oluşturuyor olun, ister etkinliğinizi belirli  bir  alanda tanıtmak  istiyor olun,  arama sayfasına gidip   Yerler sekmesinde.   O bölgenin coğrafi etiketli gönderilerini  görmek  için konumu yazın.  Ardından,  alakalı ve  son etiketlenmiş yayınları ziyaret edin - rakip işletmelerin  değil  , açıkça -  ve bir yorum veya hatta bir emoji bırakın   ve kişiyi  takip edin.    gördüklerinizi beğenirsiniz.  Umarım, bu organik  bir etkileşimin başlangıcı  olacaktır  .

 Örneğin,   yaşam koçluğu hizmetleri      sunuyorsanız, konumunuzu ve   ardından "girişimciler"  i yazabilirsiniz.  Yerel girişimciler daha fazla iş ve yaşam dengesi arıyor  veya  yaşam hedefleri veya kariyer zorlukları konusunda  yardımcı olabilirler.

Benzer şekilde,  insanların   Instagram'da    check-in yaptığı fiziksel bir   konumunuz varsa,   Instagram'ınızdan  haberdar olduklarından emin olmak  için bu  posterlerin resimlerine  yorum yapın. varlığı ve sonra onları  takip edin.

Bunlar,   Instagram takipçilerini doğru  şekilde   oluşturmanın  en iyi yollarından bazılarıdır:  bot yok,  kısayol yok  ,     kitlenizle  etkileşime girmenin denenmiş ve doğru yolları  ve   onları takipçilere dönüştürün!

 Birlikte çalışan harika bir  grup ve  işbirlikçi, arkadaş canlısı ortam,  sosyal medya ve çevrimiçi pazarlamanın gerçekten neler yapabileceğini öğrenmek ve keşfetmek için en iyi yerdir  .   işinizi kurmanıza  yardımcı olmak için.  Daha  fazla bilgi edinmek ve abone olmak için  şu adresi ziyaret edin: 

Makale Kaynağı:  Instagram'da Gerçek Takipçiler Nasıl Oluşturulur

İNSTAGRAM TÜRK BEĞENİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN      

İNSTAGRAM YABANCI BEĞENİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

İNSTAGRAM TÜRK TAKİPÇİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN      

İNSTAGRAM YABANCI TAKİPÇİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu Makalede İstatistiksel Olarak Olasılıksız İfadeler:
dünya
bilgilendirici altyazıları hatırla
instagram hikayeleri
nefes kesici instagram
tek gönderi
kişisel hikaye
arama sayfası
belirli alan
instagram reklamları
oluşturma instagram

Bu Yazıdaki İstatistiksel Olarak Olasılıksız Anahtar Kelimeler:
instagram - %4,1
takipçi - %2,7
kullanım - %1,9
kişi - %1,9

alma- %1,7

Bu konularda bilgi almak için lütfen google arama motorunda, bing arama motorunda veya yandex gibi popüler arama motorlarında arama yaparak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Gündemdeki ana başlıklar begeni hilesi instagram, instagram begeni hilesi, instagram begeni, instagram foto begeni hilesi, instagram şifresiz begeni hilesi, instagram begeni hilesi 2021, instagram begeni satin al, instagram video begeni hilesi, instagram begeni gonderme, instagram takipçi begeni kazan, takipci ve begeni hilesi instagram, instagram begeni gonder, instagram begeni hilesi com, instagram sifresiz begeni turk, instagram begeni gizleme, instagram sifresiz begeni, instagram begeni hile, instagram begeni hilesi şifresiz, facebook instagram begeni hilesi, instagram şifresiz begeni, instagram begeni gönder, instagram yorum begeni, instagram begeni takip, instagram begeni siteleri, instagram begeni satın al, instagram begeni al, instagram begeni satin alma, instagram şifresiz begeni turk, begeni instagram hilesi, begeni arttirma instagram, instagram begeni kas, instagram begeni hilesi yapma, instagram hile begeni, sinirsiz instagram begeni, instagram begeni kasma, instagram begeni sayisi gorunmuyor, instagram ucretsiz begeni, instagram begeni hiledi, en cok begeni alan hashtag instagram, sifresiz begeni instagram, instagram begeni hilesi 2018, instagram begeni gönderme, instagram begeni arttirma hilesi, instagram begeni net, instagram begeni sifresiz, instagram turk begeni, instagram begeni engel kaldırma, instagram begeni hilesi sifresiz, instagram foto begeni, begeni instagram.

 #instagram takipçileri #gerçek takipçiler #gerçek takipçiler oluşturma #instagram gönderileri #sosyal medya pazarlaması