Tiktok Fotoğraf Geçiş Süresi Ayarlama Nasıl Yapılır?

Tiktok Fotoğraf Geçiş Süresi Ayarlama Nasıl Yapılır?

TikTok fotoğraf süresi ayarlama platform kullanıcılarına, videolarında fotoğraf geçişlerini daha iyi, güzel yapmalarına olanak tanır. Her ne kadar oldukça pratik ve basit bir yöntem olsa da bilmeyen kişiler oldukça fazladır.

TikTok günümüzde en çok kullanılan, sevilen sosyal ağlardan biridir. Sahip olduğu sayısız özellik nedeniyle günlük kullanılsa dahi tüm özellikleri bilinemez. Bunların farkında olmak, platformdan daha iyi verim almanıza yardımcı olur.

Bunlardan biri de geçişlerdir. Birçok kişi özel geçiş efektlerini diğer videolarda gördüğünde şaşırarak, nasıl yaptığını merak eder. Eğer geçiş efektlerinden yararlanırsanız, istediğiniz çözümlere kavuşabilirsiniz.

İNSTAGRAM TÜRK BEĞENİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN      

İNSTAGRAM YABANCI BEĞENİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

İNSTAGRAM TÜRK TAKİPÇİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN     

 İNSTAGRAM YABANCI TAKİPÇİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

TİKTOK HİZMETLERİ SATIN AL

TikTok’ta Video’ya Fotoğraf Nasıl Eklenir?

Her sosyal medya ağır farklı bir temel üzerine inşa edilir. Bu nedenle mekanikleri, kişilere sunduğu imkanlar da farklılık gösterir. TikTok da bu anlamda sadece video paylaşılmasına izin verir. Ancak fotoğraf ekleme de gerçekleştirilebilir.

TikTok’da videoya fotoğraf ekleme oldukça kolaydır. Eğer arka plan için fotoğraf eklemek istiyorsanız şu maddeleri takip etmek gerekir;

 1. TikTok’a giriş yapın.
 2. Yeni bir video çekmek için kayıt başlatın.
 3. Kaydı duraklatarak, ekranın altındaki efektler bölümüne gelin.
 4. Ekran görüntüsüne bakarak, galeriden arka plan için kullanmak istediğiniz bir fotoğraf seçin.
 5. İşlem tamamlanınca kaydet butonuna tekrar dokunun.

Böylece işlemler de tamamlanır. Ancak birden fazla fotoğraf eklemek istiyorsanız, kullanmanız gereken yol farklıdır. Şablonlardan yararlanarak, kısa sürede bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için şu aşamalar yer alır;

 1. TikTok’a giriş yapın.
 2. Yeni bir TikTok videosu kaydetmeye başlayın.
 3. Fotoğraf şablonlarına dokunun.
 4. İstediğiniz şablonu seçin.
 5. İstediğiniz fotoğrafları seçerek bir slayt gösterisi oluşturun. Bunun için her bir videoda görünmesini istediğiniz sırayla dokunmak yeterlidir.

 TikTok fotoğraf geçişi nasıl yapılır böylece tamamlanır. Eğer sadece video çekmekten sıkılmışsanız, bu paylaşımlar profilinize yeni bir renk getirir.

TikTok Fotoğraf Geçişleri Nasıl Yapılır?

TikTok sadece video paylaşımına izin verse de bu fotoğraf paylaşamayacağınız anlamına gelmez. Eğer fotoğraf paylaşmak istiyorsanız, TikTok resimli video yapma ile aradığınız çözümler bulunabilir. Bu kapsamda istediğiniz fotoğrafları birleştirebilir, bir video haline getirebilirsiniz.

Bunların geçişini de otomatik olarak, istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Eğer nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki maddeleri takip ederek kısa sürede tamamlamanız mümkündür;

 1. Telefonunuzda TikTok’u açın.
 2. Video kısmını açarak bir video seçin. Yeni bir tane kaydetmeniz de mümkündür.
 3. Kayıt tamamlandığında ekranın altındaki efekt kısmına dokunun.
 4. Altta görülen transition kısmına gelin.
 5. Geçiş eklemek için, videodaki konumu seçin. Zaman çizelgesinde beyaz imlece basarak istenen konuma sürükleyin.
 6. Countdown kısmına dokunarak zaman ayarlamasını yapın.

 Böylece kısa sürede sorununuza çözüm de bulabilirsiniz. Siz de bu tür paylaşımlar yaparak sevilen bir hesap olabilir, insanların ilgisini çekebilirsiniz.