Tiktok Jeton Satın Alamıyorum Hatası

Tiktok Jeton Satın Alamıyorum Hatası

Tiktok jeton satın alamıyorum hatası konusu, özellikle Tiktok kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı sorunlardan birisi olmaktadır. Dünya genelinde en popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Tiktok’ta üyeler uygulama içerisinde kullanmak ve diğer Tiktok üyelerine hediye yollayabilmek için jeton alımları yapmaktadırlar. Alınan bu jetonlarla Tiktok uygulamasında özellikle canlı yayın açan üyelere çeşitli hediyeler verilebilmektedir.

İNSTAGRAM TÜRK BEĞENİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN      

İNSTAGRAM YABANCI BEĞENİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

İNSTAGRAM TÜRK TAKİPÇİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN     

 İNSTAGRAM YABANCI TAKİPÇİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

TİKTOK HİZMETLERİ SATIN AL

Tiktok Jeton Satın Alamama Hatası Nasıl Çözülür?

Tiktok jeton satın alma işlemlerinde, bazı durumlardan kaynaklı olmak üzere bir takım jeton alamama sorunları ortaya çıkabilmektedir. Tiktok uygulamasında hediye verirken kullanılan jetonların alımı sırasında ortaya çıkan hataların çözümü için ise şunların yapılması gerekmektedir;

 • Tiktok jeton alamama sorununda en sık rastlanan nedenlerden birisi yükleme sırasında, jeton almak isteyen kişilerin hesabında yeterli bakiye bulunmamasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle Tiktok jetonu almadan önce mutlaka bakiye miktarını kontrol etmek gerekmektedir.
 • Tiktok jetonu alamamanın bir diğer nedeni de internet bağlantısı olmaktadır. Özellikle anlık internet bağlantısı kopmalarından bu tarz sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle Tiktok jetonu satın alamama durumlarında internet bağlantısının da mutlaka kontrol edilmesi lazımdır.
 • Tiktok jeton satın alabilmek için mutlaka jeton satın alınan banka hesabının online ödeme işlemlerine açık olması gerekmektedir. Bir banka hesabının online ödemelere kapalı olması durumda Tiktok jetonları satın alınamamaktadır.
 • Tiktok jetonu satın alabilmek için kesinlikle, ödeme yöntemleri için ödeme ayarlarının yapılandırılması da gerekmektedir.
 • Bütün bunların yapılması rağmen yine de Tiktok jetonu satın alınamıyorsa Tiktok uygulamasının silinip, yeniden yüklenmesi fayda sağlamaktadır.

Tiktok jeton satın alamama konusunda, bütün bunların yapılmasına rağmen yine de sorun devam ediyorsa, Tiktok hesabından kaynaklı ve özellikle güvenlik sorunlarından olabilen bir sorun olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise Tiktok yönetimine bu durumun bildirilerek sorunun çözülmesi mümkün olabilmektedir.

Tiktok Jeton Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Tiktok jeton satın alma işleminin başarısız olma nedenlerinden birisi de, jeton satın alma sırasında yapılan bazı hatalar olmaktadır. Bu nedenle Tiktok jeton satın alma adımlarının hepsine iyi hakim olmak gerekmektedir. Buna bağlı olarak Tiktok jeton satın alma işlemleri için yapılması gerekenler ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Tiktok jeton satın alabilmek için ilk olarak Tiktok uygulamasına kullanıcı adı ve kullanıcı şifresi ile giriş yapılması gerekmektedir.
 • Tiktok uygulamasına giriş yapıldıktan sonra en üstte ve sağda bulunan Tiktok profil ayarları kısmına tıklanmalıdır.
 • Açılan yeni sayfadaki profil ayarları kısmından gizlilik ve ayarlar seçeneğine basılmalıdır.
 • Gizlilik ve ayarlar kısmında bulunan bakiye kısmına tıklanmalıdır.
 • Açılan Bakiye ekranı kısmından istenilen Tiktok jeton paketi seçilmelidir.
 • Tiktok jeton paketi seçimi yapıldıktan sonra ise ödeme yöntemi seçeneğine basılmalıdır.
 • Ödemeyi yaptıktan sonra Tiktok jeton satın alma işlemi kolaylıkla tamamlanmış olmaktadır.

Tiktok Bedava Jeton Nasıl Kazanılır?

Tiktok uygulamasında, Tiktok üyelerine hediye vermek için kullanılan jetonlar, aynı zamanda bazı yollarla bedava olarak da elde edilebilmektedir. Tiktok’ta bedava jeton kazanabilmenin en kolay yolu ise Tiktok uygulamasında canlı yayın açmak olmaktadır. Açılan bu canlı yayında gelen hediyeler jeton olarak kullanılabilmektedir.