Tiktok Sandık Açma Ve Toplama Hilesi

Tiktok Sandık Açma Ve Toplama Hilesi

Tiktok sandık açma ve toplama hilesi konusu, özellikle Tiktok üyelerinin en çok merak ettiği konulardan birisi olmaktadır. Tiktok sandık canlı yayın sırasında Tiktok canlı yayın yapan kişilerin açtıkları sandıklar olmaktadır. Canlı yayın yapan Tiktok kullanıcıları sandık açarak, aynı zamanda kendisini izleyenlerine bedava jeton dağıtmaktadır.

Tiktok canlı yayın yapan yayıncılar istenilen jeton sayısı kadar sandık açabilmektedirler. Belirlenen miktar kadar açılan sandıklarda jetonların izleyicilere dağılımı ise kişi başına olmak üzere 1 ya da 2 jeton olmaktadır. Jetonların toplanması ise sandık açma başlatıldığı zaman belirli bir süre verilmekte olup, bu süre dolduğu anda izleyiciler aç butonuna basarak bedava jetonları toplayabilmektedirler.

Buna bağlı olarak Tiktok sandık açma ve toplama hilesi ile daha çok jeton toplamak isteyen Tiktok kullanıcıları ise bu konuda araştırmalar yapmaktadırlar. Bu bağlamda hiç bir şekilde Tiktok sandık açma ve toplama hilesi ise bulunmamaktadır. Ancak doğal yollarla Tiktok üyeleri bedava jeton toplayabilmekte ve sandık açabilmektedir.

Tiktok Sandık Nasıl Oluşturulmaktadır?

Tiktok canlı yayınlarında, yayıncıların sandık oluşturmak için bir takım adımları takip etmesi gerekmektedir. Buna bağlı olarak Tiktok sandık oluşturma işlemi için yapılması gerekenler ise sırasıyla şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Bir sandık oluşturabilmek için öncelikle Tiktok yayıncısının gerektiği kadar jetona sahip olması lazımdır.
  • İzleyicilerin açması için oluşturulan bu sandıklara, en fazla eklenen jeton sayısı ise 10.000 jeton olmaktadır.
  • Oluşturulan bu sandığın açılma süresini de, yayıncıları istedikleri gibi ayarlayabilmektedirler. Tiktok sandık açma süresi ise en az 1 dakika, en çok 5 dakika olabilmektedir.
  • Bir canlı yayında birden fazla Tiktok sandığı oluşturulabilmektedir. Birden fazla olan sandıkları ise zamanlarına ve oluşturulma sürelerine göre sıralanmaktadırlar.
  • Sandık süresi ayarlanıp, oluşturulduktan sonra süre sonunda hem yayıncılar, hem de izleyiciler sandıktan bedava jeton alabilmektedirler.
  • Sandık oluşturulma süresi ise her zaman için geri sayım olarak ilerlemektedir.
  • Şayet sandık açılmadan yayıncı Tiktok yayıncısı yayını sonlandırırsa, sandık içine koyduğu jetonlar en fazla 24 saat içerisinde sandığı hazırlayan yayıncının bakiyesine geri gönderilmektedir.
  • Aynı şekilde bir sandık içerisinde toplanmayan jetonlarda, yine sandığı oluşturan Tiktok yayıncısının hesabına geri gönderilmektedir.

Tiktok Sandığını Açmak İçin Ne Yapmak Gerekmektedir?

Tiktok canlı yayınlarında, yayın yapan kullanıcıların oluşturduğu sandıkları izleyiciler açabilmekte ve bu sayede sandıktan çıkan bedava jetonları alabilmektedirler. Bu nedenle pek çok Tiktok kullanıcısı, Tiktok kullanıcılarının açtıkları canlı yayınlara katılmaktadırlar. Tiktok canlı yayın sırasında açılabilen bu sandıklardan bedava jeton alabilmek içinse, mutlaka bir canlı yayın izleyicisi olmak gerekmektedir.

Aynı zamanda sandık açmak konusunda izleyicilerin hızlı davranması da gerekmektedir. Sandıktan jeton alabilmek için izleyicilerden hızlı davrananlar bu jetonlara sahip olabilmektedir. Bunun içinse sandık açma süresi geri sayımını iyi takip etmek ve süre dolunca hemen aç tuşuna basmak lazımdır.

Sandık açma tuşuna hızlı basan ilk kişiler bu bedava jetonları kazanabilmektedir. Aynı zamanda sandıktan bedava jeton hediyesi alan Tiktok kullanıcılarının kullanıcı adlarında ve kullandıkları avatar resimlerinde de şanslı olduklarına dair olan simgeler belirmekte olup, bu sayede daha iyi ve dikkat çekici bir görünüm elde edebilmektedirler.

Tiktok Hizmetleri Satın Alın