YouTube MP3 İndir

YouTube MP3 İndir

YouTube uygulaması içerisinde milyonlarca müzik bulunmaktadır. Müzik dinlemeyi seven bireyler genellikle YouTube uygulamasını tercih etmektedir. Ancak YouTube uygulaması içerisinde müzik dinlerken internet fazla gittiğinden dolayı çoğu birey sevdiği müzikleri telefonuna indirerek dinlemek istemektedir. Ayrıca çoğu zaman internet olmadığından dolayı sevilen müzikler cihazlara indirilmek istenir. Ancak YouTube uygulaması üzerinden müzik indirebilmek için YouTube MP3 indir işlemi yapılmalıdır. Uygulama üzerinden direkt olarak müzik indirme işlemi yapılmamaktadır. Bundan dolayı geliştirilmiş birçok YouTube MP3 indir programları bulunmaktadır.

YouTube MP3 İndir İşlemi Nasıl Yapılır?

YouTube uygulaması üzerinden müzik indirebilmek için dönüştürme işlemi yapılmalıdır. Çünkü uygulama içerisinde tüm müzikler MP4 sistemi içerisinde bulunmaktadır. Bundan dolayı YouTube MP3 indir işlemi için müziklerin MP4 sisteminden MP3 sistemine dönüştürülmesi gerekmektedir. YouTube uygulamasının böyle bir özelliği bulunmadığından dolayı çeşitli programlar sayesinde dönüştürme işlemi yapılarak YouTube MP3 indir işlemi sağlanmaktadır. Ayrıca müzik dışında da çeşitli ders videolarını MP4 formatından MP3 formatına dönüştürerek cihazlarınıza indirebilirsiniz. Böylelikle bulunduğunuz her ortamda kolaylıkla ders içeriklerini de dinleyebilirsiniz. Üstelik MP3 dönüştürme işlemi sağladıktan sonra cihazınıza indirme işlemi gerçekleştiği için internetinizden de gitmeyecektir.
 

FLVTO internet adresine cihazınızın tarayıcısından giriş yaparak YouTube MP3 indir işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Siteye giriş sağladıktan sonra ekranın ortasında yer alan bağlantı kısmına indirmek istediğiniz videonun linkini yapıştırmalısınız. Link yapıştırdıktan sonra dönüştür butonunu seçerek MP3 formatını seçmelisiniz. Dönüştür butonuna tıkladıktan sonra MP3 formatına dönüştürülmektedir. Ardından çıkan ekran üzerinden indir sekmesine tıklayarak YouTube videosunu cihazınıza MP3 formatında indirebilirsiniz. Özellikle cihazınıza program indirmek istemiyorsanız en çok tercih edilen FLVTO sitesini tercih edebilirsiniz.

YouTube MP3 İndir Programları

YouTube MP3 indir işlemi için cihazlarınıza yükleyebileceğiniz birçok program bulunmaktadır. En çok tercih edilen programlardan biri ise Bylick Downloader uygulamasıdır. YouTube başta olmak üzere Facebook, Vimeo ve Dailymotion uygulamalarında da yüksek çözünürlük sağlayarak video indirme imkanı sunmaktadır.

Vioder

Vioder uygulaması da YouTube MP3 indir işlemi için oldukça rağbet edilen programlar arasında bulunmaktadır. Uygulamayı ister masaüstünde ister android cihazlar üzerinde kullanabilirsiniz. Çoklu indirme imkanı sunan uygulama dönüştürme işlemi gerçekleştirmektedir.

YouTube Downloader for Android

Android cihazlarınıza uygulamayı yükleyerek yüksek kalite ile MP3 indirme işlemi sağlayabilirsiniz. Kullanışlı ara yüzü zengin menüsü ile oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Dönüştürme yapmak istediğiniz videoyu tercih ederek format seçimi yapabilir ve cihazınıza kısa süre içerisinde indirme işlemi sağlayabilirsiniz.

Newpipe

Android cihazlar için uygun olan newpipe uygulamasında cihazınızı yükleyerek YouTube MP3 indir işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. İndirme işlemi gerçekleştirdiği gibi dönüştürme işlemi de gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda arka planda çalma özelliği ile pil tasarrufu sağlaması oldukça avantaj sağlamaktadır.

KeepVid

KeepVid uygulamasını internet tarayıcısı üzerinden kullanabileceğiniz gibi uygulama olarak da indirebilirsiniz. Hem masaüstü cihazlarda hem de mobil cihazlarda kullanıma uygun olarak tasarlanan bir uygulamadır. YouTube MP3 dönüştürme ve İndirme işlemleri kısa sürede ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ücretsiz versiyonu sınırlı bir şekilde sunulsa da premium versiyonu da bulunmaktadır.

Snaptube

Snaptube uygulaması da yüzlerce kullanıcı tarafından en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Android işletim sistemli mobil cihazlar için tasarlanmıştır. MP3 dönüştürme ve İndirme işlemleri hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. YouTube uygulamasında bulunan video ve müziklere dönüşerek indirme imkanı sunduğu gibi çeşitli birçok platformda da bulunan videoları indirme imkanı sunmaktadır.

InsTube Free Video Music Download

Hem Android mobil cihazlara hem de masaüstü cihazlara uygun olarak tasarlanmıştır. YouTube MP3 indir işlemi gerçekleştirdiği gibi farklı uygulamalarda da indirme işlemi gerçekleştirmektedir. Çeşitli versiyonlar sunarak kaliteli çözünürlük sağlamaktadır. 4K, full HD ve HD görüntü kalitesi seçenekleri bulunmaktadır.