Sipariş Vermeden Önce Okumanız Gereken Önemli Bilgilendirmeler

Lütfen  smm-tr.com üzerinden hizmet satın almadan önce aşağıdaki koşulları dikkatlice okuyun. smm-tr.com  'a kayıt olup, hizmetlerini kullanarak tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

smm-tr.com ve smm-tr.com adı altında olan siteler ve uygulamalar üzerinde kayıt olan ve yapılan alışverişlerde kullanıcılar bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır. Lütfen bu maddeleri kabul etmeyecekseniz ve okumayacaksanız smm-tr.com ve smm-tr.com adı altında olan siteler ve uygulamalara kayıt olmayınız ve hiçbir sözleşmeyi onaylamayınız.

 

smm-tr.com kullanıcılarına siteye her girişte kullanıcı sözleşmesi sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Belirtilen şartların size uymaması halinde lütfen bu sözleşmeyi kabul etmeyiniz ve bu internet sitesini kullanmayı bırakınız.

Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer aldığı üyelik formunu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen smm-tr.com hizmetlerini kullanmayın.

 

1. Genel

Madde 1

Varsayılan minimum ödeme tutarı 10TL'dir.

Madde 2

Atm ile bakiye yatıranlar kesintiyi karşılamalıdır, hesabımıza geçen ücret kadar bakiyeleri olacaktır.

Madde 3

smm-tr.com servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.

Madde 4

smm-tr.com herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez. Servislerde yazılı olan başlama süreleri belirttiğimiz en yakın tahminlerdir.

Madde 5

1 Link için aynı anda sadece 1 sipariş girilebilir, 2 sipariş birden girildiğinde eksik gönderimler olabilir, sorumlusu smm-tr.com değildir.

Madde 6

Sosyal medya servislerini kullanan smm-tr.com müşterilerinin hesaplarının kapanması, gönderilerinin silinmesi vb. gibi Sosyal medya şirketlerinin iradesi altında bulunan ve kural ihlali olarak görülüp hesaplarına işlem yapılması durumunda smm-tr.com hiçbir sorumluluğu üstlenmez ve iade koşullarını saklı tutar. smm-tr.com servisleri sadece serviste belirtilen miktarları tamamlamakla yükümlüdür. Yukarıda belirtildiği durumda hesapların işlem görmesi durumunda smm-tr.com hiçbir sorumluluğu kabul etmez..

Madde 7

Her servise verilen limit, hesap başına verilen limittir. Max 3k limitli bir servisten yararlanan hesap 4k çekim yapamaz.

Madde 8

smm-tr.com Panel (https:// smm-tr.com) üzerinde bulunan sosyal medya servisleri üzerindeki açıklamalar her 1000 adet siparişiniz için geçerlidir ve sipariş veren müşterilerin siparişin miktarına göre kat sayının artacağını bilmeleri gerekir.

Madde 9

smm-tr.com herhangi bir durumda bakiyenizi iade yapıp hesabınızı kapatmaya yetkisi vardır.Ancak Smm-tr.com sitesi bakiye sistemi ile çalışmamaktadır.

Madde 10

smm-tr.com bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

Madde 11

smm-tr.com üzerinden verilen siparişlerde herhangi bir bağlantının kaldırılması, değiştirilmesi durumunda siteadresi.com iade politikasını kullanmaz ve verilen siparişin iadesini gerçekleştirmez.

Madde 12

smm-tr.com ve uygulamalarına kayıt olup sipariş vermiş olan müşteri, bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetçi olamaz ve hak talep edemezler.

Madde 13

Sosyal medya platformları sürekli yenilenmekte ve güncellenmektedir. Güncellemelerle birlikte siteadresi.com servisleri de güncellenmesi gerekmektedir. Bu güncellemelerden dolayı oluşacak herhangi bir gecikmeyi smm-tr.com ve gönderim sürelerinde oluşacak değişimleri, problemleri tüm smm-tr.com  müşterileri kabul etmelidir. İtirazı durumunda smm-tr.com iade koşullarını kullanmama hakkını saklı tutar.

Madde 14

smm-tr.com müşterileri E-postası onaylanmamış, Sms doğrulanması yapılmamış ve yeni açılmış hesaplara sipariş verilmemesi gerektiğini bilmelidirler.

Madde 15

smm-tr.com üzerinde bulunan tüm siparişlerde smm-tr.com hiçbir aktiflik ve düşüş garantisi vermez.

 

2. Hizmet

Madde 1

smm-tr.com İnstagram/Twitter/Facebook veya başka bir Sosyal Medya hesabı için sadece "Görünüm" artırmaya yardımcı olmak için kullanılacaktır.

Madde 2

smm-tr.com yeni takipçiler ve etkileşim garantisi vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.

Madde 3

Tüm bot hesapları gerçek görünüme dönüştürmek için çalışıyoruz, ancak hesaplarımızın %100 profil resimli, biyografili ve paylaşımlı hesaplar olacağının garantisini vermiyoruz.

Madde 4

Gizli hesaplara işlem yapıldığında sorumluluk üyeye aittir. Sipariş vermeden önce lütfen hesabın herkese açık olduğundan emin olun.

 

3. İade politikası

Madde 1

Yapılan ödemelerde geri iade mümkün değildir, smm-tr.com hizmetlerinde kullanılması gerekir.

Madde 2

Instagram/Twitter/Facebook vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.

Madde 3

Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.

Madde 4

smm-tr.com yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi uzaklaştırma hakkını saklı tutar.

Madde 5

Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faaliyette üye hesabı istisnasız kapatılacaktır.

Madde 6

Panel kiralama hizmeti 1 aylıktır ve satın alınan panelin iadesi yapılamamaktadır.

Madde 7

smm-tr.com üzerinde bulunan tüm siparişlerde smm-tr.com  hiçbir aktiflik ve düşüş garantisi vermez. smm-tr.com ve uygulamaları altında çalıntı kredi kartı ya da farklı yöntemleri ile başkasının adına ödeme yapan kişilerin hesapları nedeni belirtilmeksizin kapatılacaktır.

Madde 8

Instagram/Twitter/Facebook vb. gibi sosyal medya platformlarının ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.

 

4. Gizlilik politikası

- Bu politika kişisel bilgilerinizin nasıl kullanacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için her türlü önlem alınmaktadır.

- Sisteme girilen tüm bilgiler şifreli ve güvenli sunucularda barındırılır.

 

5. Ödeme

- Havale/Eft (PayTR) herhangi bir komisyon ücreti yansıtılmamaktadır.

- Kredi/Banka Kartı (PayTR) %5 komisyon ücreti yansıtılmamaktadır.

- Papara %3.4 komisyon ücreti yansıtılmamaktadır.

- Sisteme kayıt sırasında gsm numaranızı kullanmanız toplu sms atarken sms almayı kabul etmiş sayılırsınız.

- Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz.

Bizimle iletişim sayfamızdan ve telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

İletişim sayfamz